הצטרף כעת לפורום של מכורים לפורנו אנונימיים

אם אתה מתמודד עם צפייה כפייתית בפורנו (על שלל סוגיו – תמונות, וידאו, סיפורים אירוטיים, צ’אטים, שיחות ארוטיות וכדומה), אם ניסית המון פעמים להפסיק אבל ללא הצלחה, הגעת למקום הנכון. כאן, ב”מכורים לפורנו אנונימיים” תמצא את הפיתרון שאתה מחפש, ואת הדרך החוצה לחיים משוחררים  מהשעבוד להתמכרות. באתר שלנו תמצא מידע רב על התכנית של 12 הצעדים, ואנו  ממליצים מאוד שתמלא את טופס ההרשמה על מנת לקבל גישה למגוון אפשרויות נוספות שיעזרו לך בהתמודדות, בהם אימייל יומי, חשבון בפורום שלנו ועוד.

החשבון החדש ישמש אותך לקבלת גישה לפורום, בו תוכל לכתוב על עצמך, לשאול שאלות שיש לך ולהתכתב עם אנשים נוספים במצבך. כמו כן אחרי הרישום תקבל את הפרטים על התכנית, אימייל חיזוק יומי, משימות לביצוע ולהתקדמות ועוד.

הרישום ל-PA הוא בחינם וכמובן הוא אנונימי לחלוטין. השמירה על פרטיותם של כל הנרשמים נמצאת בראש מעייננו, ואנו עושים הכל כדי להמשיך לשמור על כך.

Registration is currently disabled

נכון לעכשיו, "מכורים לפורנו אנונימיים" עדיין לא התחיל את הפעילות עם נשים מכורות. אנו מקווים להתחיל בקרוב, ובינתיים ממליצים להיעזר בארגונים אחרים המציעים עזרה, כמו ארגון שמור עיניך לבנות, בלינק הבא.